5 порад на випадок виклику евакуатора

Збираєтеся в дорогу на своєму авто? А Ви готові до непередбачених ситуацій? Є на прикметі надійний евакуатор? Якщо Вам не доводилося евакуювати авто, ознайомтеся з нашими порадами.

Погодьтеся, що ніхто в дорозі не застрахований від проблем з автомобілем. У таких випадках без послуг евакуатора ніяк не обійтися. Знайти евакуатор - не проблема. Заходимо на будь-який сайт, який має мобільну версію, і на своїй мобілці вибираємо відповідний евакуатор по будь-якому місту. Але як вибрати - пропозицій то багато! На що звернути увагу і як себе вести при виклику, щоб не потрапити в халепу і зберегти нерви, час і гроші?

Пропонуємо вашій увазі 5 простих порад.

Порада 1. Підготуйтеся заздалегідь

Якщо у Вас немає вже перевіреної евакуаторної служби, то легко знаходите евакуатор за допомогою Інтернету. Для цього обов'язково знайдіть якомога більше інформації, а також почитайте відгуки про роботу обраної служби. З евакуаторами, про які немає повної інформації в мережі, потрібно бути вкрай обережними - хто ставиться до свого бізнесу серйозно, нічого не приховує, про те в інтернеті досить даних. Звичайно, бажано пошуки робити заздалегідь, в спокійній обстановці. Витрачений час пізніше буде компенсовано збереженими нервами!

Порада 2. Попередній дзвінок

Як тільки вибір був зроблений, варто зателефонувати в службу і дізнатися кілька важливих моментів: скільки коштують послуги і від чого залежить вартість, скільки часу чекати приїзду евакуатора. Очевидно, що Ви повинні отримати швидкі, чіткі і прості відповіді. Інакше - Ви вибрали негідну евакуаторну службу. Шукайте ще.

Порада 3. Правильно викликайте евакуатор

Ви повинні диспетчеру служби виразно пояснити наступне:

  • що сталося з Вашим автомобілем
  • в якому технічному стані машина
  • точне місце знаходження авто
  • адреса, куди потрібно її перевезти.

Після цього диспетчер повинен оголосити вартість перевезення. У разі необхідності скажіть диспетчеру, що Вам потрібні документи, що підтверджують виклик і оплату послуг евакуатора. Їх з собою повинен привезти евакуаторник.

Порада 4. Підготовка до евакуації авто

В очікуванні евакуатора Вам є чим зайнятися: заберіть з машини потрібні речі, обов'язково підготуйте документи. Ви ж в курсі, що без документів на машину Вас не обслужить жоден евакуатор?

Порада 5. Довіреність і акт приймання-передачі

Якщо Ви не будете супроводжувати своє авто, тоді потрібно оформити на водія евакуатора довіреність з перевезення і, щоб уникнути непорозумінь, бажано скласти акт приймання-передачі машини.

Сподіваємося, що ці п'ять простих порад допоможуть Вам при неприємній ситуації в дорозі.