Автоевакуатор, актуальні питання, що робити якщо потрібна допомога

 1. Коли викликати автоевакуатор?

Ви можете зателефонувати нам в будь-який час доби, адже ми працюємо для Вас цілодобово. Ви можете замовити авто-евакуатор на найближчий час прибуття, а можете зробити попередню заявку на зручний для Вас день і час. Поломка на дорозі і неприємності в дорозі трапляються несподівано, не полінуйтеся записати номер телефону евакуатора в свій мобільний і телефонуйте. Ми Вам допоможемо.

 1. Що потрібно повідомити при замовленні евакуатора?

Куди подати автоевакуатор? це може бути точна адреса або найближчий великий орієнтир.

Контактний телефон ? для зв'язку з Вами

Марка / тип автомобіля і характер несправності? для визначення який тип евакуатора підійде для евакуації Вашого транспортного засобу.

Куди необхідно доставити автомобіль? для визначення вартості послуги з евакуації.

 1. Як перевезуть мій автомобіль при евакуації?

Водій евакуатора опустить на землю зсувну платформу і далі закотить автомобіль на платформу евакуатора за допомогою лебідки. Евакуація з повним навантаженням - це самий дбайливий варіант для транспортування несправного автомобіля. Зсувна платформа забезпечує плавний підйом і спуск з платформи і виключає ситуації пошкодження бамперів і інших деталей навіть у машин з малим кліренсом.

 1. Чи можу я бути впевнений за збереження мого автомобіля, коли з ним працює евакуатор?

Так, Ви можете довірити навіть найдорожчий автомобіль нашим досвідченим фахівцям. Ми багато років допомагаємо водіям і їх автомобілям в складних ситуаціях. Додатковою гарантією безпеки є страхове покриття відповідальності перевізника.

 1. Чи зможете ви допомогти, якщо у мого автомобіля заблоковані колеса?

Так звичайно. При замовленні евакуатора повідомте оператору, якщо Ви припускаєте, що колеса заблоковані. В цьому випадку при навантаженні на евакуатор буде потрібно додаткове обладнання і трохи більше часу, але вантаження і перевезення як і раніше буде проведена без шкоди і повністю безпечно для автомобіля.

 1. Чи можливо витягнути автомобіль з ями або кювету? Так.
 2. Чи можливо вивантажити несправний автомобіль прямо в гараж? Так.
 3. Чи можливо занурити автомобіль, якщо він стоїть на місці / зламався в положенні поперек дороги? Так.
 4. Чи можливо евакуювати автомобіль, що перекинувся? Так. Ви можете бути впевнені, що наша служба евакуації врятує Ваш автомобіль з будь-якої навіть самої екстремальної ситуації на дорозі.
 5. Чи можна розрахувати вартість послуги евакуатора заздалегідь? Так. Вартість евакуації по місту фіксована. При замовленні на міжмісто вартість визначається виходячи з кількості км шляху пройденого вантаженим евакуатором (тобто тільки в одну сторону шляху).
 6. Чи надаєте ви інші послуги, крім евакуації автомобілів?

Так, надаємо послуги техдопомоги на дорозі, крім того оператори нашої служба авто-евакуації абсолютно безкоштовно підкажуть Вам, де знаходяться найближчі СТО та стоянки, викличуть таксі і детально проконсультують по Вашому питанню, що стосується евакуації і перевезення евакуаторами.