Для чого потрібен евакуатор автомобілів

Швидке зростання і без того величезної кількості транспортних засобів у великих містах призводить до почастішання випадків ДТП. Крім того, навіть у найнадійніших автомобілів можуть виникнути несправності, через які буде потрібно евакуація в автосервіс. Послуги евакуатора вже стали звичним явищем, але все ж актуальним є питання, коли і для чого саме потрібен цей вид спецтехніки.

Призначення евакуатора

Спочатку евакуаційна техніка була призначена для вивезення автомобілів, що постраждали в дорожньо-транспортних пригодах. Такі машини вивозилися до пунктів ремонту або для здачі в металобрухт, в залежності від пошкоджень, отриманих при зіткненні. Пізніше евакуатори стали використовуватися для транспортування авто, залишених в недозволеному місці. Якщо водій припаркує своє автотранспортний засіб там, де він буде створювати перешкоди для інших учасників дорожнього руху, то така автомашина буде евакуйована на штрафмайданчик.

В даний час послугами евакуатора почали користуватися і самі власники транспортних засобів. Це стало можливим завдяки тому, що по мобільному телефону можна легко додзвонитися до служби евакуації практично з будь-якої точки, і допомога прийде негайно. Тепер головне, для чого потрібен евакуатор, - це допомога власникам автомобіля у випадках, коли транспорт не може самостійно пересуватися:

  • заблоковані колеса;
  • заклинило рульове управління;
  • виникли технічні несправності в коробці передач або двигуні;
  • застигло паливо;
  • розрядилася акумуляторна батарея;
  • авто з'їхало в кювет;
  • після ДТП машина отримала серйозні пошкодження і не може їхати;
  • інші непередбачені причини, через які потрібен евакуатор.

Види евакуаторів

Для евакуації різних типів автомобілів потрібна різна техніка, тому існує кілька її різновидів. Спецтехніка різниться вантажопідйомністю і може бути призначена для легкових або вантажних машин, автобусів, обладнання та мотоциклів. Крім того, автоевакуаторна техніка може бути оснащена механізмом або фіксованою платформою, на яку встановлюється транспортний засіб, що перевозиться. Додатково є кріплення, що дозволяють надійно зафіксувати автотранспорт, що перевозиться.

Для навантаження автомашини використовується один з двох механізмів: лебідочний або крано-маніпуляторний. Перший підходить для витягування авто з кювету, другий дозволяє занурити машину з заблокованими колесами або кермом. Зазвичай в розпорядженні евакуаторних компаній є всі види спецтехніки, що дозволяє вибирати відповідний евакуатор в залежності від несправностей і причини евакуації.

Послуги з евакуації машин

Якщо ви потрапили в одну з перерахованих ситуацій і ви не можете доїхати на вашому автомобілі до авторемонтної майстерні, то ми готові допомогти вам. Досвідчені професіонали в справі автоевакуації з багаторічним стажем якісно і швидко перевезуть вашу машину туди, куди потрібно. Ми гарантуємо швидке прибуття спецтехніки на місце, якісне навантаження, транспортування і вивантаження в пункті призначення. Ви можете не турбуватися про безпеку вашого авто, тому що наші досвідчені співробітники виконують всі роботи якісно і без будь-яких пошкоджень.

Для того щоб замовити послугу евакуації автомобіля, достатньо зв'язатися з нами за телефоном, вказаним на сторінці «Контакти». Просто повідомте диспетчеру модель і марку вашого авто, причину евакуації, наявність несправностей і місцезнаходження, і ми в короткі терміни приїдемо і перевеземо вашу машину. Для вашої зручності ми працюємо цілодобово, без перерв і вихідних.