Евакуатор цілодобово: оперативно, якісно, недорого

Поломка автомобіля, ДТП або інші проблеми з транспортом можуть трапитися в будь-який час доби. Тому більшість евакуаційних фірм пропонують евакуатор цілодобово. Несправності, що раптово виникли, здатні стати серйозною проблемою, якщо застануть вас в дорозі на роботу або додому. В такому випадку тільки спецтехніка допоможе впоратися з неприємним сюрпризом. Десяткам автовласників потрібні подібні послуги, і наша Служба евакуації(АСС) завжди готова прийти на допомогу. Зіткнувшись з неприємністю на дорозі, не турбуйтеся і не засмучуйтеся, а просто зателефонуйте нам, і ми в короткі терміни доставимо ваше авто до автосервісу, гаражу або у двір вашого будинку.

Цілодобова допомога Служби евакуації(АСС)

У випадках коли машина стала учасником дорожньо-транспортної пригоди, варто додатково задуматися про особливості евакуації і про пункт доставки. Якщо автомобіль під час аварії перекинувся, то при вантаженні не обійтися без маніпулятора. У будь-якому випадку ми зробимо транспортування оперативно і якісно, з гарантією того, що в процесі перевезення машина не отримає будь-яких додаткових ушкоджень. Навіть якщо ви опинилися далеко від свого будинку, наша евакуаційна компанія допоможе вам.

Для того щоб не хвилюватися за свій автомобіль і переживати про те, як дістатися до СТО або до будинку, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті. Ми готові надати евакуатор у Львові цілодобово, щоб вирішити вашу проблему. Кваліфіковані працівники нашої Служби швидко і акуратно виконають всі евакуаційні заходи, як тільки ви повідомите нам детальну інформацію про місцезнаходження і стан транспортного засобу.

Як замовити евакуатор цілодобово?

Залишаючи заявку на транспортування автомобіля, потрібно максимально точно вказати місце розташування своєї машини. Повідомити відомості про місцезнаходження авто в межах Львова не складає великих труднощів, але якщо поломка трапилася за межами міста, то необхідно з'ясувати номер траси, на якій сталася неприємність, і кілометр (хоча б приблизно). Чим точніше буде ця інформація, тим легше нам буде розшукати вас і тим швидше евакуаційна техніка прибуде на місце.

Додатково потрібно вказати модель, марку, масу і габарити автомобіля. також слід повідомити диспетчеру про наявність автоматичної коробки передач. Ці дані необхідні для правильного вибору техніки, так як авто з різними характеристиками потребують дотримання певних умов евакуації.

Для того щоб ми змогли відправити до вас на виручку найбільш підходящу спецтехніку, повідомте про стан, в якому знаходиться автомобіль. Блокування коліс і поломка рульового управління перешкоджають навантаженню машини за допомогою лебідки, тому про подібні несправності треба відразу ж вказати під час замовлення евакуатора.

Таким чином, при замовленні евакуаційної спецтехніки потрібно повідомити наступні дані:

  • точне місцезнаходження авто (номер траси і кілометр), щоб ми змогли оперативно знайти вас і надати евакуатор цілодобово;
  • відомості про справність або несправність рульового управління;
  • інформацію про блокування коліс;
  • марку і модель машини;
  • пункт, в який потрібно доставити транспортний засіб;
  • контактний телефон водія.

Недорогі цілодобові послуги евакуатора у Львові

Наша евакуаційна служба пропонує цілодобову допомогу в непередбачених ситуаціях на дорозі, відмінний рівень сервісу і надійність за невисоку ціну. При виникненні поломок і в разі ДТП, звертайтеся до нас: ми завжди готові надати вам допомогу і в найкоротші терміни надати евакуатор цілодобово для транспортування авто.

Для виклику спеціалізованої техніки у Львові, зателефонуйте нам по телефону, вказаному на сайті. Ми здійснюємо евакуацію в будь-який час, без свят і вихідних. Якщо вам потрібне перевезення транспортного засобу за мінімальні терміни, то просто зателефонуйте і повідомте нам відомості про проблему.