Евакуатор у Львові для легкових автомобілів

Число автомобілів на дорогах міста і області зростає з кожним днем. Малодосвідчені водії за кермом, а також пробки і поганий стан доріг, тому на жаль, збільшується і число автомобільних аварій, трапляються поломки на дорозі як у «Ветеранів автопрому» так і у новеньких авто. Все більшим попитом користується послуга з оперативної евакуації легкових автомобілів. Хоча б раз кожен потрапить в безвихідну ситуацію, коли «Залізний кінь» втрачає здатність до пересування. За допомогою такого транспортного засобу, як автоевакуатор, може бути здійснено переміщення автомобіля, що зламався, з місця події / поломки будь-яким маршрутом (в гараж, на стоянку, в ремонт), що істотно полегшує завдання власникам несправних авто, що зупинилися в буквальному сенсі «Посеред дороги» . Крім усього іншого, евакуатор може знадобитися і для перевезення справного автомобіля в разі, коли небажано його самостійне переміщення (наприклад, для евакуації гоночного автомобіля, який непридатний для їзди по міських дорогах або для виставкового екземпляра з автосалону).

Послуга евакуації легкових автомобілів це порівняно нова послуга, і багато автовласників по-старому вивозять несправний транспортний засіб з місця події за допомогою буксирувального тросу, звертаючись за допомогою відбуксирувати автомобіль, що зламався, до друзів. Однак, не слід так ускладнювати, адже на сьогоднішній день можна замовити евакуатор цілодобово в будь-яку точку міста і області.

На випадок ДТП або поломки авто оптимальне вирішення замовити евакуатор для Вашого легкового автомобіля в компанії АСС. Адже диспетчерська служба АСС в цілодобовому режимі консультує автовласників і приймає заявки на евакуацію автомобілів. Ви можете зробити попереднє замовлення на зручний для Вас час. Можливе замовлення он-лайн. У будні і вихідні, в будь-який час дня і ночі АСС направить евакуатор на Ваше замовлення.

Будьте уважні, при виборі евакуатора адже японські Б/У маніпулятори і евакуатори-воровайки, що пропонують свої послуги у Львові, в більшості випадків вже вичерпали свій технічний потенціал і запас надійності. Викликаючи евакуатор для перевезення свого авто цікавтеся який саме евакуатор Вам пропонують.

Компанія АСС гарантує якість наданої послуги з евакуації легкових автомобілів. Всі автомобілі компанії нові і знаходяться в ідеальному технічному стані, регулярно проходять необхідне технічне обслуговування. Евакуатор можна викликати на будь-яку адресу у Львові, приїдемо якщо перебуваєте на трасі або в будь-якому населеному пункті Львівської області, а так само за її межами.

АСС гарантує збереження Вашого автомобіля під час транспортування, адже водії евакуаторів компанії це професіонали зі стажем, і обов'язково проходять регулярне додаткове навчання прийомам роботи. Досвідчені водії - це вирішальний показник, адже від майстерності водія залежить не тільки оперативність евакуації, а й дбайливе і акуратне навантаження / транспортування.

Компанія АСС надає послугу - виклик евакуатора, евакуація легкових автомобілів, ми працюємо як за готівковим, так і за безготівковим розрахунком. Надаємо разові знижки для приватних осіб і встановлюємо спеціальні тарифи при укладанні договорів з постійними організаціями - партнерами.