Евакуація джипів, евакуатор для мінівенів

Пройшли ті часи, коли автомобіль був виключно предметом розкоші. На сьогоднішній день автомобілі - це в більшості випадків засіб пересування, а для багатьох ще й джерело доходу (таксі і приватні вантажні перевезення). Автомобільний ринок пропонує нам незліченну кількість видів і модифікацій спортивного, сімейного, універсального, вантажного і інших видів транспорту. Пропонований автовиробниками асортимент здатний задовольнити будь-які запити. Автомобілісти всіх категорій населення: від простого робітника до власників великих компаній вибирають і купують все більше автомобілів. Різноманітність і доступність придбання авто з кожним днем збільшують транспортний потік на міських магістралях, не розрахованих на таке навантаження. Велика кількість транспорту уповільнює і ускладнює пересування по транспортним артеріям міста, і кожен день то тут, то там виникають аварійні ситуації.

Дороги без пробок бувають хіба що тільки вночі, а дорожні пригоди, на жаль, явище цілодобове. Сьогодні набагато розумніше при поломці або в разі аварії викликати евакуатор, для оперативного вирішення проблеми на дорозі. Не викликає сумнівів, що оцінку характеру поломки і подальше обслуговування / ремонт необхідно здійснювати в спеціалізованих автосервісах. Актуальним часто стає питання - як оперативно прибрати з проїжджої частини свій автомобіль, особливо якщо він створює перешкоди руху. У разі поломки легкових автомобілів, а так само джипів і мінівенів, евакуатор - це чудовий вихід із ситуації. Евакуатором в найкоротший термін можна відвезти автомобіль навіть при істотних пошкодженнях кузова, заблокованої КПП, у відсутності коліс або при будь-яких інших несправності. Справжнім порятунком евакуатор став для важких джипів і мінівенів, які проблематично перевозити будь-яким іншим способом.

Компанія АСС пропонує Вам послуги з автоевакуації джипів, мінівенів і будь-якої техніки (евакуація мотоциклів, евакуація квадроциклів, евакуація гідроциклів і катерів).

Послуги «Швидкої евакуаційної допомоги» для всіх водіїв пропонує компанія АСС. Наша служба замовлення автоевакуатора, завжди готова прийти на допомогу в екстреній ситуації. Технічні характеристики евакуаторів дозволять «взяти на борт» і евакуювати будь-що, навіть найбільший джип. Довжина платформи евакуатора дозволяє розмістити на собі мінівени та вантажівки з подовженою базою. Потужна гідравлічна лебідка дозволить витягти Ваш автомобіль з ями і кювету, а спеціальне евакуаційне обладнання вирішить будь-які складності навантаження. Довіряйте евакуацію джипів і мінівенів АСС - ми це вміємо. Співробітники служби евакуації АСС це гарантовано водії зі стажем і необхідним досвідом в перевезенні, навантаженні і розвантаженні легкових авто, мінівенів, джипів і вантажної техніки.

Цілодобово надамо евакуатор для порятунку і транспортування Вашого улюбленого автомобіля. Наші евакуатори без зволікання прибудуть в будь-яку точку Львова або області, а так само за її межі, якщо в цьому є необхідність. Диспетчер компанії відповість на Ваш дзвінок протягом 10 секунд. На прийом замовлення евакуатора піде не більше 1 хвилини і найближчий до Вас евакуатор буде спрямований на допомогу Вам і Вашому автомобілю. Все це дозволить Вам заощадити час і зберегти нерви. Вибирайте максимальну оперативність евакуації за прийнятними цінами. Викликайте евакуатор компанії АСС, наші співробітники завжди нададуть професійну допомогу і дбайливо доставлять Ваш автомобіль до місця призначення, а при необхідності допоможуть з вибором найближчого надійного автосервісу.

Розрахунок тарифу на послуги евакуатора гранично зрозумілий і прозорий. Ми евакуююємо автомобілі, спецтехніку (навантажувачі, електрокари, бобкат і ін.) по місту Львову і за його межами.

Головна мета компанії АСС це завоювати довіру замовників, забезпечуючи високий рівень якості послуг, що надаються і доступні ціни на евакуацію легкових автомобілів, джипів, газелей і вантажних машин.