Евакуація вантажних автомобілів - вантажний евакуатор у Львові

Українські водії починають забувати ті часи, коли вантажна евакуація проводилася виключно за допомогою буксирувального тросу. На вітчизняних дорогах все більш затребуваними стають послуга вантажний евакуатор, евакуатор для вантажівок. Все зростаюча потреба в послузі евакуація вантажних автомобілів у власників всіх видів транспорту змушує служби евакуатор для вантажівок, вантажних автомобілів регулярно вживати заходів щодо поліпшення якості сервісу, а також переходити на більш досконалий рівень обслуговування, збереження ціни незмінною. Інноваційні нововведення в області евакуаційних технологій, співпраця зі спеціалізованими автосервісами і техцентрами, підвищення професіоналізму фахівців, вдосконалення техніки - всі ці заходи з удосконалення та розвитку евакуаційних служб проводяться в провідних компаніях, що надають відповідні послуги у Львові.

Такою компанією, що надає вантажний автоевакуатор або евакуатор для вантажівок, власнику будь-якого виду автотранспорту в непередбачених ситуаціях, є служба АСС у Львові і області. Одним з профілюючих напрямків нашої компанії є надання евакуації вантажних автомобілів, вантажівок, а також їх буксирування в задане місце. Вантажний евакуатор -це вид техніки, призначений для навантаження і перевезення зламаних або постраждалих в аварії транспортних засобів в автосервіс Львова і області, на підприємство або на стоянку. Вантажна евакуація автомобілів, використовується при реєстрації в поліції Львова, для перевезення на виставку, для огляду страховому агенту і так далі.

Ми надаємо вантажну евакуацію своїм клієнтам при виникненні різних ситуацій на дорозі. Найчастіше у нас викликають вантажний евакуатор водії або власники вантажних автомобілів, які в силу обставин, що склалися змушені в найкоротші терміни доставити свою несправну вантажівку на стоянку, в компанію або до місця ремонту. Перевезення, евакуація вантажних автомобілів, спецтехніки, буксирування будь-яких транспортних засобів ми виробляємо за допомогою техніки відомих марок, оснащених найсучаснішим евакуаційним обладнанням. Кожен наш вантажний евакуатор для перевезення вантажних автомобілів являє собою справжній витвір інженерного мистецтва, що забезпечує наших клієнтів гарантіями, що евакуація вантажних автомобілів і вантажників буде проведена дуже акуратно і дбайливо. Вантажна евакуація автомобілів такого рівня дозволяє зберегти транспортний засіб в тому стані, в якому він знаходився до тих пір, поки наш вантажний евакуатор не прийняв його на свій борт.

Евакуація вантажних автомобілів, вантажна евакуація відрізняється від інших видів евакуаторів своєю вантажопідйомністю. Вона значно потужніше і оснащена спеціальним обладнанням, яке дозволяє проводити евакуацію вантажних автомобілів при будь-яких погодних умовах, і при будь-якому стані вашого транспортного засобу.

Деякі власники транспортних засобів часто ставляться упереджено до послуги евакуація вантажівок і вантажного транспорту, а й їх переконання здають свої позиції, якщо машина потрапляє в аварію, догоджає в кювет, якщо її поломка викликає блокування коліс. Раніше заблоковані колеса викликали б великі труднощі, але сьогодні вантажний евакуатор нашої компанії легко справляється з такою проблемою завдяки застосуванню спеціалізованої техніки та обладнання (наприклад, лебідки, евакуатор вантажних автомобілів з гідроманіпулятором).

При формуванні ціни замовлення враховується використовуваний в тому чи іншому випадку вантажний евакуатор, його вантажопідйомність; надання додаткових послуг, наданих в кожному індивідуальному випадку по евакуації вантажних автомобілів; переадресація замовлення; кілометраж за межами Львова і області.

Професіоналізм, оперативність, акуратність і обов'язковість є основними принципами роботи компанії АСС. Щодня неухильно дотримуючись їх, ми заслужили бездоганну репутацію і довіру своїх клієнтів в сфері надання послуг по автоевакуації. Наша компанія є значимою фігурою на ринку автопослуг, постійно зміцнює свої позиції в сфері евакуаційних послуг.