Особливості евакуації автомобіля з АКПП

Деякі автовласники вважають за краще керувати автомобілями з автоматичною коробкою перемикання передач, так як це зручніше. Але при непередбачених обставинах, коли виявляються поломки і несправності, виникає питання: як доставить машину до автосервісу? Транспортний засіб з АКПП не можна тягнути на буксирі або штовхати, тому єдиним виходом стає виклик евакуатора.

Чому не можна буксирувати авто з АКПП?

Конструктивні особливості пристрою автоматичної коробки передач не дозволяють буксирувати автомобіль з вимкненим двигуном. Для правильної роботи трансмісії потрібно мастило, що подається на рухомі деталі масляним насосом, який не працює при заглушеному моторі. У свою чергу коробка жорстко пов'язана з провідними колесами, тому в процесі буксирування при вимушеному обертанні коліс механізм буде приводиться в рух без змащування.

В результаті деталі піддаються перегріву, зносу, виникають поломки в системі АКПП. Спроба відбуксирувати автомобіль з автоматичною коробкою до найближчої станції технічного обслуговування може обернутися серйозними фінансовими витратами на ремонт або повну заміну коробки перемикання передач.

Як евакуювати машину з АКПП?

Єдино правильним виходом в даній ситуації вважається виклик евакуатора. При цьому неприпустимо використовувати спецтехніку з лебідкою, що припускає затягування машини на платформу. Для правильного навантаження авто потрібна евакуаторна техніка з краном-маніпулятором. При цьому:

  • евакуатор, який прибув, за допомогою маніпулятора піднімає автомобіль;
  • транспортний засіб опускається на платформу;
  • авто закріплюється спеціальними засобами фіксації, колеса фіксуються за допомогою блокуючих механізмів.

У такому положенні машину можна перевозити на будь-яку відстань до автомайстерні, гаражу або будь-якого іншого пункту, до якого вона повинна бути доставлена. Всі чотири колеса автомобіля під час перевезення повинні знаходитися на платформі. Техніка з частковим навантаженням не застосовується при транспортуванні авто з АКПП, так як щоб уникнути непередбачених поломок в процесі евакуації, колеса не повинні обертатися.

Коли немає крана-маніпулятора, для навантаження може використовуватися техніка зі зсувною платформою і візка під колеса. У рідкісних випадках, коли неможливо викликати евакуатор, автомобілісти вирішуються на буксирування на відстань не більше 30 км і зі швидкістю не вище 30 км / г (важлива умова: важіль перемикання передач потрібно перевести в положення N і включити запалювання). Але робити це слід тільки на свій страх і ризик і тільки тоді, коли немає можливості безпечної евакуації з допомогою спецтехніки.

Виклик евакуатора для машини з АКПП

Автоматична коробка передач - вразливе місце транспортного засобу, тому не можна буксирувати такий автомобіль. Виклик евакуатора обійдеться дешевше, ніж ремонт або заміна коробки перемикання передач. Тому якщо ви потрапили в складну ситуацію на дорозі, просто зателефонуйте фахівцям Служби евакуації(АСС). Ми допоможемо вам евакуювати транспорт з будь-якої точки Львова і області.

У нашому автопарку є всі види спецтехніки, в тому числі і евакуатори з краном-маніпулятором. Ми виконаємо транспортування швидко, акуратно і з дотриманням всіх правил. Великий практичний досвід наших фахівців гарантує, що евакуаційний захід пройде гладко, і ваша машина не отримає ніяких пошкоджень в процесі навантаження, перевезення та розвантаження. Просто зателефонуйте нам і повідомте, що потрібна евакуація авто з АКПП, і ми в мінімальний термін вирішимо вашу проблему.