Види евакуаторів

Евакуатор - спеціальна техніка, яка використовується для навантаження, розвантаження і транспортування машин в разі їх несправності, дорожньо-транспортної пригоди, недотримання водієм правил паркування. Транспортування виконується за допомогою повного або часткового навантаження або буксирування автомобіля.

Для евакуації транспортних засобів використовуються евакуатори, які володіють різними типами обладнання:

  • Евакуатор з лебідкою . Такий метод навантаження здійснюється або при самостійному виїзді транспортного засобу, або за допомогою затягування машини по аппарелям. Якщо колеса автомобіля заблоковані, використовуються спеціальні підкатні пристрої, а аппарелі використовуються в разі наявності малого дорожнього просвіту. Лебідка переміщається поперечно, а тому здатна затягнути авто практично з будь-яким положенням буксирувального гака.
  • Кран маніпулятор. Оптимальний варіант для навантаження транспортного засобу, що має серйозні пошкодження. Можливо здійснювати евакуацію авто в складних ситуаціях: з кювету або замету. Евакуатор-маніпулятор застосовується також для транспортування вантажів. Обладнаний траверсою, завдяки якій можливо здійснювати завантаження авто в горизонтальному положенні. Це дозволяє скоротити до мінімуму ризик пошкоджень під час навантаження.
  • Часткове навантаження . Виконується за допомогою зважування передньої або задньої осей авто. Використовується для причепів і напівпричепів, автобусів та вантажівок від 8 до 45 тонн.

Евакуація авто у Львові

Евакуатор нашої компанії надасть недорогі і якісні послуги з евакуації авто у Львові. Зв'язатися з нами можна по одному з вказаних на сайті телефонів. Під час дзвінка вам потрібно повідомити, в якій частині Львова ви перебуваєте, а також сказати марку автомобіля. Максимально швидко до вас приїде евакуатор, який на професійному рівні виконає евакуацію вашого авто.

Наша компанія використовує евакуатори зі зсувною платформою і з краном-маніпулятором. Такі види евакуаторів ідеальні для здійснення робіт по евакуації автомобілів, так як дозволяють здійснювати завантаження легко, з мінімальним ризиком для авто. А наявність спеціального обладнання забезпечує надійне кріплення вантажу під час його транспортування.

Залежно від виду вашого авто, місця його знаходження і характеру пошкодження диспетчер самостійно підбирає вид евакуатора. Послуги нашої компанії - впевненість в тому, що евакуація буде виконана найкращим чином з урахуванням особливостей автомобіля і ступеня його пошкодження після ДТП.