Перевезення евакуатором

Евакуатори відносять до класу спецтехніки, яку використовують для завантаження / розвантаження і транспортування колісної техніки, як правило, легкових автомобілів. Їх можуть застосовувати для евакуації автомобілів з технічними несправностями, а також автомобілів непристосованих для їзди по міських автомагістралях (наприклад, гоночні автомобілі). Існує безліч типів даної спецтехніки, які можуть транспортувати як легкові, так і вантажні авто. На сьогоднішній день, найпоширенішими є евакуатори марок - ЗІЛ, МАЗ, ГАЗ, Mercedes, MAN, Hyundai.

Їх поділяють за способом завантаження автомобіля і вантажопідйомності.

  • Евакуатор з лебідкою , найпоширеніший тип даної спецтехніки. Використовується для транспортування автомобілів тоннажем до 7 тонн. За допомогою електричної або гідравлічної лебідки автомобіль затягується на вантажну платформу за двома висувним аппарелями. Найбільш поширеними марками даного виду спецтехніки є: ГАЗ-3302, МАЗ-437040, Камаз 4308, 5301, Scania R113M.
  • Евакуатор із зсувною платформою . Оснащений лебідкою і спеціальною зсувною конструкцією, по якій здійснюється навантаження автомобіля. Даний тип евакуаторів істотно скорочує час вантажно-розвантажувальних робіт і забезпечує збереження автомобіля, щот транспортується. До цього типу відносять: ГАЗ-33104, МАЗ-437040, Hyundai HD 72, Камаз 4308.
  • Евакуатор з гідроманіпулятором і прямою платформою . Даний тип спецтехніки оснащений краном-маніпулятором, який робить завантаження на платформу автомобіля з важкодоступного місця. Такий евакуатор використовується, в тому випадку, коли автомобіль не може самостійно заїхати на платформу по аппарелям. Для збереження горизонтального положення автомобіля при навантажувальних роботах, використовується траверса (перерозподіл центра ваги).
  • Евакуатор з ламаною платформою і гідроманіпулятором . Єдина відмінність від попереднього типу - це платформа ламаного типу з апарелями і наявність лебідки. Цей тип евакуаторів вважається універсальним, так як може використовуватися практично в будь-якій ситуації. Поширеними моделями такого типу спецтехніки є: ГАЗ-3307, ISUZU, ТАТА 613.
  • Евакуатори з частковим навантаженням , призначені для евакуації тягачів, напівпричепів, причепів, методом підняття задньої / передньої осі евакуйованого транспортного засобу. Такі евакуатори оснащені всілякими насадками різних видів і розмірів, за допомогою яких можна закріпити будь-який вантажний автомобіль за раму або міст. Такий вид евакуаторів може бути обладнаний лебідками гідравлічного або електричного типу. Популярними моделями є КАМАЗ-6520 і VOLVO FH-12.

Транспортна компанія «АСС» здійснює перевезення евакуатором у внутрішньому сполученні - по Львову і області.