Викликати евакуатор - значить легко вийти зі складної ситуації на дорозі

Коли машина зламалася в дорозі або потрапила в ДТП, найвірніше рішення - викликати евакуатор і перевезти пошкоджений транспорт до місця ремонту. Автопарк евакуаційної компанії включає в себе всю необхідну спецтехніку, що дозволяє доставляти автомобілі в будь-який вказаний пункт: в гараж, на станцію технічного обслуговування або у двір вашого будинку.

Куди звертатися для виклику евакуатора у Львові?

Зіткнувшись з необхідністю транспортування автомашини за допомогою спеціальної техніки, просто наберіть номер телефону Служби евакуації Львова(АСС), і ми в короткі терміни допоможемо вам вирішити проблему. Ми гарантуємо оперативність евакуації, тому що працюємо цілодобово, без свят і вихідних. Вирішивши викликати евакуатор, повідомте диспетчеру марку і модель автомобіля, точне місце розташування транспортного засобу, відомості про несправності і особливості під'їзних шляхів.

Евакуаторна техніка нашої компанії знаходиться в хорошому стані і регулярно проходить технічне обслуговування. Тому ви можете бути впевнені, що під час евакуаційних заходів не виникне ніяких непередбачених ситуацій. Завдяки високій кваліфікації та великому практичному досвіду, наші фахівці працюють швидко і акуратно. Ми забезпечуємо 100% -ву безпеку автомобіля будь-якого класу, що транспортується.

В яких ситуаціях потрібно викликати евакуатор?

Існує кілька випадків, коли найбільш правильним буде рішення скористатися послугами евакуаторної компанії. Викликати спецтехніку потрібно, якщо:

 • сталася аварія, після якої самостійне пересування транспорту стало неможливим;
 • в дорозі авто зламалося, і через поломки, що виникли, потрібно викликати евакуатор, щоб відбуксирувати машину на ремонт в автосервіс;
 • транспортний засіб пересувався по бездоріжжю і застряг в кюветі або сніговому заметі;
 • просто потрібна акуратне транспортування машини з одного пункту в інший.

Транспортування і ремонт автомашини своїми силами обходяться дешевше, але згодом це може привести до більш серйозних поломок. Так при неправильному перевезенні транспортного засобу за допомогою троса можливо пошкодження автоматичної коробки перемикання передач, а ремонт, вироблений наспіх в польових умовах, може привести до несправностей, які в подальшому зажадають більш дорогих ремонтних робіт. Виклик евакуатора дозволить уникнути негативних наслідків і заощадити ваш час.

Викликати евакуатор - значить отримати кваліфіковану допомогу!

Наша компанія надає перелік таких послуг:

 • виїзд евакуатора до автомобіля замовника;
 • доставка автомашини після ремонтних робіт;
 • перевезення напівпричепів до пункту завантаження або розвантаження;
 • транспортування авто замовника за вказаною адресою;
 • розвантаження транспортного засобу в призначеному місці;
 • перевезення спеціальної техніки та негабаритних вантажів;
 • покупка аварійних або розбитих машин;
 • перевезення нових автомобілів зі складських автостоянок до місця їх продажу (автомобільний салон);
 • додаткова послуга «Тверезий водій»;
 • транспортування будь-яких типів машин: легкових і вантажних.

Складна ситуація на дорозі може трапитися з кожним. Для того щоб легко вийти з неї, заздалегідь запишіть собі телефон евакуатора у Львові +38 050 317 09 83 або +38 067 317 09 83. На жаль, неможливо по телефону заздалегідь назвати точну вартість евакуаційних заходів, тому що на ціну впливає складність, обсяг роботи, місцезнаходження авто, місце доставки і інші фактори. Але ви можете не сумніватися в тому, що екстрена допомога на дорозі буде надана в мінімальний термін.