Як вибрати компанію по евакуації транспортних засобів

Потрапивши в непередбачену ситуацію на дорозі, коли автомобіль не може пересуватися через поломки або серйозні ушкодження, водії замислюються про те, в яку компанію по евакуації варто звернутися. Це питання рекомендується вирішувати завчасно в спокійній обстановці, щоб в разі необхідності у вашій записній книжці завжди був номер телефону надійної фірми, що надає послуги автоевакуації машин. Тому потрібно заздалегідь дізнатися про те, як вибрати компанію по евакуації і на які критерії звернути увагу.

Критерії вибору евакуаторної компанії

При виборі фірми важливо зробити правильний вибір. Тому потрібно враховувати такі основні фактори:

• Досвід роботи в даній сфері

Великі організації, що існують багато років, уже добре зарекомендували себе і підтвердили високу якість послуг, що надаються. Молоді фірми часто не витримують конкуренції і швидко закриваються. Тому краще зупинити свій вибір на евакуаційній організації з багаторічним досвідом роботи.

• Наявний парк спецтехніки

Для аналізу цього показника слід зателефонувати і з'ясувати, який вид техніки є в наявності. У серйозної фірми повинні бути евакуатори зі зсувною платформою, лебідкою і краном-маніпулятором. Рекомендується по можливості дізнатися про стан спецтехніки, так як евакуатори працюють з великими масами і піддаються швидкому зносу.

• Час, за яке приїжджає евакуатор

Зазвичай цей термін не перевищує 30 хвилин. Детальніше дізнатися про кожну автоевакуаторну службу можна з відгуків людей, які користувалися її послугами (у знайомих або в інтернеті).

• Ціни

Порівняти вартість послуг, що надаються у різних організацій звичайно потрібно, але навряд чи адміністратор зможе відразу оцінити ситуацію і розрахувати вартість евакуації, тому не слід вибирати евакуатор виключно за цим критерієм. Необхідно правильно оцінити співвідношення ціни і якості.

• Гарантія збереження авто

Для цього слід вивчити договір, який укладається з компанією по евакуації. Надійні організації гарантують безпечне транспортування і відшкодування збитку в разі пошкоджень, що виникли під час перевезення.

Показники надійної компанії-евакуатора

У кожному місті існує велика кількість компаній, що надають послуги з транспортування автомобілів, що ускладнює завдання правильного і однозначного вибору. Навіть якщо ваші знайомі і друзі порекомендували вам хорошу організацію, то оцініть її за всіма показниками надійності і відмінної якості.

Надійна служба евакуації характеризується:

  • високим професіоналізмом співробітників;
  • великим досвідом роботи;
  • великим парком сучасної евакуаційної спецтехніки різних моделей;
  • цілодобовою роботою без вихідних і перерв;
  • швидким реагуванням на виклик;
  • якісним наданням послуг;
  • грамотним ціноутворенням, яке теж істотно впливає на вибір компанії по евакуації.

Евакуація автомобілів у Львові

Вибираючи компанію для транспортування вашої машини, зверніть увагу на Службу евакуації Львова - АСС. Ми працюємо на ринку послуг евакуатора вже багато років і маємо багатий практичний досвід. У нашому розпорядженні є надійна спецтехніка, призначена для транспортування як легкових, так і вантажних транспортних засобів. Ми працюємо у Львові і Львівській області, тому навіть якщо машина вийшла з ладу далеко за містом, ми оперативно прибудемо на місце і вивеземо ваше авто.

Неможливо заздалегідь знати, коли і за яких обставин знадобиться Автоевакуація. Тому просто запишіть наш номер в свою записну книжку або в телефон, щоб в разі необхідності ви легко змогли зв'язатися з нами. Ми обов'язково допоможемо!