Які документи потрібні при евакуації автомобіля?

Непередбачені поломки автомобіля, замерзання палива, ДТП або снігові замети можуть привести до того, що машина не зможе далі їхати. Буде потрібно скористатися послугами евакуаторних компаній, щоб відвезти транспортний засіб до найближчого автосервісу або іншого пункту, який вкаже власник авто. Іноді евакуація потрібно і для абсолютно нових, виставкових машин. Водії, які зіткнулися з подібними ситуаціями вперше, не знають, які документи потрібні при евакуації автомобіля.

Документи власника евакуйованого транспорту

Для того щоб перевезти пошкоджений автотранспорт, водію потрібно зателефонувати в компанію, яка надає необхідні послуги, і повідомити місцезнаходження машини, марку, модель, вагу, причину, по якій потрібно транспортування, і пункт призначення. При евакуації власник ТЗ повинен надати:

  • паспорт громадянина України;
  • водійське посвідчення (права);
  • документ про державну реєстрацію транспортного засобу.

Якщо водій не зможе пред'явити всі перераховані документи, то послуга не буде надана. Рекомендується завжди возити їх з собою, тому що неможливо передбачити всіх випадків, які можуть статися в дорозі.

Якщо власник не планує супроводжувати евакуйований транспорт, то буде потрібне підписання додаткових документів: довіреності для перевезення машини і акту огляду транспортного засобу із зазначенням всіх поломок і пошкоджень. Якщо в процесі перевезення автомобіль буде пошкоджений, то цей акт дозволить довести, що пошкодження були отримані з вини компанії, що надає послуги евакуціі.

У разі, коли власник не супроводжує свою машину, необхідно надати контактні дані особи, яка братиме ТЗ в пункті доставки.

Документи водія евакуатора

Працівник служби евакуації повинен мати при собі:

  • водійські права на керування транспортом категорії «C»;
  • документ про реєстрацію ТЗ;
  • відомості про медичний огляд перед рейсом;
  • шляховий лист;
  • поліс ОСАГО;
  • довіреність на перевезення, про яку говорилося вище (після переліку документів, потрібних при евакуації автомобіля).

Організація, що надає послуги евакуації автомобілів, повинна бути зареєстрована як юридична особа або приватного підприємництва і мати всю необхідну документацію для виконання даного виду робіт і надання послуг.

У разі примусового транспортування автомашини у водія евакуатора повинна бути копія протоколу про затримання ТЗ, складеного співробітником ДП.

Евакуація автомобілів у Львові

Коли виникає непередбачена ситуація і вам потрібна допомога професіоналів, ми готові допомогти евакуювати машину, що потрапила в ДТП або нездатну їхати через несправності. Ви можете звернутися до нас в будь-який час: ми працюємо без перерв і вихідних, щоб забезпечити вам максимальну зручність і своєчасність.

Ми маємо в своєму розпорядженні сучасну евакуаційну техніку, що дозволяє перевозити машини будь-яких категорій, марок і габаритів. У нас є відповідні евакуатори як для легкових, так і для вантажних авто. Регулярне технічне обслуговування допомагає забезпечувати справну роботу всієї спецтехніки, щоб швидко і безпечно евакуювати автомобілі. У нашій компанії працюють тільки досвідчені водії евакуаторів з великим стажем. Ми гарантуємо, що авто буде доставлено в тому ж вигляді, в якому було отримано.

Потрапивши в складну ситуацію на дорозі, ви завжди можете звернутися до нас! Просто зателефонуйте нам в будь-який час доби за телефоном, вказаним на сайті, і ми евакуювали ваш автомобіль і в короткі терміни доставимо його в потрібне місце.