Замовити евакуатор за доступною ціною

В даний час дуже просто замовити евакуатор, якщо ваша машина зламалася в дорозі. Досить заглянути в стільниковий телефон і набрати номер евакуаторної служби. Що може бути простіше? Проте потрібно знати деякі нюанси, які стануть в нагоді і досвідченим автовласникам, і водіям-початківцям, які опинилися в проблемній ситуації на дорозі.

Який евакуатор замовити?

Вирішивши замовити спецтехніку в Службі евакуації(АСС), ви переконаєтеся в тому, що ми встановлюємо доступну вартість послуг. Наша ціна досить конкурентна на ринку евакуаторів у Львові і області. Великий автопарк надає можливість вибору спеціалізованої техніки для будь-якої ситуації. Також завдяки цьому формуються прекрасні умови для лояльного ціноутворення. Спецтранспорт, пропонований нашою компанією, знаходиться у відмінному стані і має весь перелік потрібного для роботи обладнання.

Якщо вам потрібно спецтехніка для вантажної, легкової машини або для спецтранспорту, то ви можете замовити евакуатор в нашій компанії. У разі дорожньо-транспортної пригоди або серйозної поломки не можна зволікати, тому найбільш правильним рішенням буде термінова евакуація. Перш ніж дзвонити в евакуаційну службу, кожному автовласнику слід розібратися в тому, які види спеціального транспорту існують. Це знання допоможе зорієнтувати фахівця, спростить вибір відповідної спецтехніки та дозволити швидше замовити потрібну послуг.

Існує п'ять виду евакуаторної техніки:

1) Евакуатор зі стаціонарно ю платформою.

Він призначений для евакуаційних заходів, при проведенні яких немає необхідності в нестандартних технічних рішеннях. Автомобіль занурюється на платформу з використанням лебідки.

2) Техніка зі зсувн ою платформою.

Коли колеса транспортного засобу блоковані або автомашина має невеликий дорожній просвіт, потрібно замовлення евакуатора даного типу. Автоматизація зсувної платформи дозволяє зробити вантаження щадним способом. При цьому також необхідно застосування лебідки.

3) Спецтехніка з частковим навантаженням .

Такий транспорт застосовується для особливих випадків, коли звичайна техніка не здатна впоратися з майбутньою роботою. Цей варіант незамінний при евакуації автомобіля з багатоярусної автопарковки, на вузьких вулицях, при бездоріжжі. Однак він не призначений для перевезення машини з заблокованими колесами, тому що одна колісна база авто повинна контактувати з дорожнім полотном, а інша повинна бути зафіксована на платформі.

4) Евакуатор-маніпулятор.

Застосовується для особливо складних випадків на дорозі. За допомогою цього виду евакуаторної техніки можна швидко і акуратно відвезти машину після ДТП. Також маніпулятор необхідний в ситуаціях, коли немає відповідної під'їзної колії для звичайного евакуатора.

5) Вантажний евакуатор.

Він дозволяє евакуювати вантажні автомобілі. Машини масою до 20 тонн транспортуються методом часткового навантаження, а для перевезення транспорту до 40 тонн необхідно використовувати жорстке зчеплення.

Чому клієнти замовляють евакуатори у нас?

Наша спеціалізація - евакуація автомобілів всіх габаритів, марок і моделей. Ми пропонуємо клієнтам безпечні і надійні методи транспортування, які були перевірені часом і добре себе зарекомендували. Наша компанія гарантує автовласникам високий рівень сервісу і доступні ціни.

Служба Евакуації Львова(АСС) - це:

  • величезний автопарк спеціальної техніки;
  • великий асортимент спецтранспорту, придатного для різних ситуацій;
  • цілодобова робота і можливість замовляти евакуатори в будь-який час;
  • багаторічний досвід роботи на ринку евакуаційних послуг;
  • 100% гарантія безпеки автомобілів;
  • прийнятні ціни;
  • кваліфіковані співробітники;
  • сертифіковані послуги;
  • першокласний сервіс.

Машині буде забезпечене безпечне перевезення. Для цього ви можете зателефонувати в будь-який час дня і ночі на наш номер евакуатора. Опинившись в непростій ситуації в дорозі, звертайтеся до професіоналів!